KIEROWCA CIĘŻARÓWKI CE + KOD 95

Logistyka

OPIS STANOWISKA

Obecnie mamy 2 różne oferty pracy dla kierowców ciężarówek w 2 różnych firmach. W jednej z nich będziesz jeździł na trasach krajowych w południowej Holandii. W tej firmie będziesz zajmował się głównie dystrybucją w sklepach.

W drugiej firmie będziesz jeździł na trasach międzynarodowych, głównie między Belgią a Holandią. Będziesz przewoził kontenery i dlatego czasami konieczna jest jazda z dwoma częściami zamiast jednej.

Przeciętny dzień pracy zaczyna się około 07:00 i kończy o 16:00 i trwa 40-50 godzin tygodniowo. Twoje wynagrodzenie będzie wynosić od 700,- do 800,- netto tygodniowo. Oprócz tego zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby.

KIM JESTEŚMY

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy Ci najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojego zatrudniania w ENGNR.

CZEGO OCZEKUJEMY

– Jesteś w stanie komunikować się w języku polskim, angielskim i/lub holenderskim na poziomie B1.
– Posiadasz prawo jazdy kat. C / CE + kod 95.
– Mieszkasz w Holandii lub jesteś gotów przeprowadzić się do Holandii w krótkim czasie.
– Mile widziany własny samochód.