Mechanik samolotowy

Inżynieria

TWOJE OBOWIĄZKI

Wraz z innymi mechanikami będziecie codziennie zajmować się sprawdzaniem, naprawą i konserwacją samolotów i ich części, przeprowadzaniem napraw i modyfikacji, montażem i demontażem części i podzespołów. Jakiekolwiek problemy i zakłócenia w pracy będziesz musiał zgłaszać przełożonemu. Wykonaną pracę będziesz rejestrował zgodnie z przepisami prawa. Z reguły  dzień pracy zaczyna się ok. 07.30 i kończy o 16.00. Twoje wynagrodzenie będzie wynosiło €650,- netto tygodniowo. Oprócz tego zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby.

KIM JESTEŚMY

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy Ci najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojego zatrudniania w ENGNR.

CZEGO OCZEKUJEMY

– Doświadczenia w konserwacji i montażu części lotniczych

– Masz dyplom mechanika lotniczego i posiadasz VCA.

– Potrafisz porozumiewać się w języku angielskim i/lub holenderskim na poziomie B1.

– Posiadasz własny samochód i prawo jazdy B (preferowane).

– Mieszkasz w Holandii lub jesteś gotów przeprowadzić się do Holandii w krótkim czasie.