Operator CNC

Techniczny

OPIS STANOWISKA

Jako operator/programista CNC będziesz pracował z maszyną CNC zaprogramowaną w systemie Fanuc. Będziesz odpowiedzialny za instalację i ustawienie maszyny CNC oraz za utrzymanie wszystkich standardów jakości i bezpieczeństwa w firmie. Przeciętny dzień pracy zaczyna się około 07.30 i kończy o 16.00. Twoje wynagrodzenie będzie wynosiło 600,- netto tygodniowo. Oprócz tego zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby.

KIM JESTEŚMY

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojej kariery w ENGNR.

CZEGO OCZEKUJEMY

– Doświadczenia w programowaniu urządzeń Fanuc lub Fagor.
– Wiedzy w zakresie instalacji i ustawiania maszyn CNC, wiesz jak utrzymać jakość produktu i wiesz jak zapewnić bezpieczeństwo przez cały czas.
– Umiejętności utrzymania jakości produktu oraz zapewnienia bezpieczeństwa w czasie pracy.
– Umiejętności programowania za pomocą Fanuc lub Fagor.
– Znajomości języka angielskiego i/lub holenderskiego na poziomie conajmniej B1
– Mieszkania w Holandii lub chęci przepowadzki