Spawacz MIG/MAG/TIG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Poszukiwani spawacze MIG/MAG/TIG, którzy potrafią pracować na podstawie rysunku technicznego. Certyfikaty nie są konieczne. Głównym zadaniem będzie spawanie różnego rodzaju konstrukcji. Przeciętny dzień pracy zaczyna się około 07.00 i kończy o 16.00. Twoje wynagrodzenie będzie wynosiło €675,- netto tygodniowo. Oprócz tego zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby.

KIM JESTEŚMY

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy Ci najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojego zatrudniania w ENGNR.

CZEGO OCZEKUJEMY

– Znajomości języka angielskiego i/lub holenderskiego na poziomie B1.

– Doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG/TIG i umiejętności pracy na podstawie rysunków technicznych.

– Mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

– Mieszkania w Holandii lub gotowości przeprowadzki do Holandii w krótkim czasie.