Wszechstronna praca przy metalu

Produkcja

Techniczny

TWOJE OBOWIĄZKI

Jako wszechstronny pracownik obróbki metalu będziesz pracować z różnymi rodzajami części metalowych. Będziesz odpowiedzialny za montaż części i produkcję wyrobów stalowych. Do Twoich zadań będzie należała również finalizacja ich produkcji. Z reguły dzień pracy zaczyna się około 07.30 i kończy o 16.00. Twoja pensja będzie wynosić 440,- € netto co tydzień. Oprócz wszystkich powyższych zapewniamy również zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby.

KIM JESTEŚMY

ENGNR. jest młodą i dynamiczną agencją pracy, która w bardzo krótkim czasie stała się niezastąpionym łącznikiem pomiędzy firmami i pracownikami.

Jesteśmy znani z tego, że wychodzimy naprzeciw zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Wspieramy Twój rozwój, towarzyszymy Ci na Twojej ścieżce kariery w ENGNR. oraz oferujemy Ci najlepszy pakiet usług HR. Nasza praca nie kończy się z chwilą pomyślnego rozpoczęcia zatrudnienia, lecz trwa przez cały okres Twojego zatrudniania w ENGNR.

CZEGO OCZEKUJEMY?

– Doświadczenia w obróbce metali (np. spawanie, montaż, obróbka CNC itp.).
– Umiejętność pracy z elektronarzędziami
– Znajomości języka angielskiego i/lub holenderskiego na poziomie B1.
– Własnego samochodu i prawa jazdy B (najlepiej).
– Mieszkania w Holandii  lub chęci przeprowadzenia w krótkim czasie.